DYSKOBOLIA GRODZISK- POGOŃ LWÓWEK

W meczu 9. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej drużyna Dyskobolii Grodzisk przegrała na własnym obiekcie z wiceliderem tabeli- Pogonią Lwówek. Mecz zakończył się wynikiem 0-4.
Pierwsza połowa spotkania od samego początku przebiegała pod dyktando gości, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Błędy i chaos w formacji defensywnej sprawiły, że zawodnicy z Lwówka z łatwością przedostawali się w okolice pola karnego Grodziszczan, tworząc klarowne sytuacje bramkowe, czego dowodem było podwyższenie wyniku na 0-2 jeszcze przed przerwą.
W drugiej połowie spotkania piłkarze Dyskobolii próbowali odrabiać dwubramkową stratę. Akcje grodziszczan prezentowały się dużo lepiej, lecz w kluczowych momentach brakowało odpowiedniego wykończenia. W tym miejscu szczególne słowa uznania należą się bramkarzowi Pogoni, który niejednokrotnie ratował drużynę przed utratą gola. Niemoc w grze ofensywnej zemściła się z nawiązką. Zawodnicy Pogoni bezlitośnie wykorzystali kolejne błędy, podwyższając wynik najpierw na 0-3, by w końcówce przypieczętować wygraną na 0-4.
Już w pierwszych minutach meczu Dawid Cech zdobył bramkę na 0:1. W czternastej minucie Damian Kozłowski podwyższył prowadzenie do 2:0 i zdobył pierwszą z trzech swoich bramek. Również po przerwie rywale nie odpuszczali i zdobywali kolejne gole. Ostatnia bramka i padła w osiemdziesiątej siódmej minucie i Pogoń wygrywała 0:4.
Po porażce z lwówecką Pogonią, drużyna Dyskobolii zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów.