DYSKOBOLIA GRODZISK- CZARNI WRÓBLEWO

W meczu 23. kolejki Klasy Okręgowej Dyskobolia przegrała na własnym stadionie z Czarnymi Wróblewo 0:3.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Druga część spotkania w pełni należała do gości. Pierwszą bramkę zdobył Marcin Chorzępa po asyście Bartłomieja Graczyka. Kolejny punkt był niefortunnym przypadkiem- piłkarz Czarnych Wróblewo zagrał mocną piłkę wzdłuż bramki, a obrońca Dyskobolii skierował piłkę do swojej siatki. Ostatnia bramka należała do Jacka Górala, któremu po raz kolejny asystował Bartłomiej Graczyk.

Drużyna z Grodziska znajdują się w połowie tabeli. Piłakrze Dyskobolii w tym sezonie zdecydowanie nie są w najlepszej kondycji. Poprzednie spotkanie z Kłosem Gałowo także zakończyło się porażką biało-zielonych